Zerex – dávkovanie, recenzia a Vaše skúsenosti

Zerex Klasik

Certifikované tabletky Zerex Klasik pre kvalitnú a silnú erekciu. Účinok nastupuje zvyčajne do 1 hodiny. Zloženie na prírodnej báze bez vedľajších účinkov. Obsahuje extrakty z tradičných bylín ako kotvičník, maca peruánska, L-arginín Celý popis

cena 29€
 • kvalitná a pevná erekcia
 • veľmi rýchly nástup účinku
 • prírodné afrodiziakum
 • Výrobok schválený ÚVZ SR

Už tisícky rokov staré texty z Kamasutry hovoria o tom, že ovládnutím umenia milovania, vyrieši muž všetky hádky. V súčasnosti sa na sex pozerá ako na jednu zo základných fyziologických potrieb človeka spolu s hladom, smädom, dýchaním a spánkom, bez ktorých uspokojenia nie je možné dosiahnuť ďalšie potreby ako potreba bezpečia, sociálne potreby, potreba úcty či sebarealizácie. Pre vyrovnaný a harmonický partnerský vzťah je sex veľmi dôležitý, čo potvrdzujú aj mnohé prieskumy. Práve preto je zlyhanie v tejto oblasti tak citlivou témou. Stáva sa Vám, že zlyháte? Vaša erekcia už nie je to, čo bývala či nie ste spokojný s dĺžkou pohlavného styku? Ešte netreba hádzať flintu do žita či zmierovať sa situáciou. Presne pre tieto problémy bol vyvinutý Zerex, ktorého účinok nastupuje už do 60 minút.

Čo je Zerex?

Zerex je prípravok na podporu erekcie, ktorý je voľnopredajný bez lekárskeho predpisu. Využíva kombináciu extraktu z tradičných bylín a dôležité aminokyseliny, ide teda o produkt založený na prírodnej báze s prídavkom vitamínov (vitamín E, β-karotén), minerálov (horčík, vápnik, zinok) a iných dôležitých látok. Bol vyvinutý, aby zabezpečil silnú a kvalitnú erekciu pre dokonalý pôžitok z milovania.

Zloženie prípravku

Ako už bolo spomenuté, ide o výživový doplnok na prírodnej báze na podporu potencie, ktorý kombinuje tradičné bylinky s významnými aminokyselinami ako sú L-arginín, ktorý v súčasnej medicíne nadobúda čoraz väčší význam nielen pri liečbe erektilnej dysfunkcie či mužskej plodnosti, ale aj pri problémoch s cievnym a obehovým systémom tela ako sú vysoký krvný tlak, kôrnatenie tepien, či dokonca prie liečbe cukrovky, ktorá k týmto problémom, hlavne, ak nie je dostatočne kompenzovaná, výrazne prispieva.

Keďže za väčšinou problémov s erektilnou dysfunkciou stoja práve problémy s prekrvením, ktoré sú spôsobené poruchami cievnymi či obehovými, L-arginín, ktorý sa v Zerexe nachádza, napomáha rozširovaniu ciev v mužskom penise, čím zabezpečuje dostatočný prítok krvi a z toho vyplývajúcu dostatočne silnú a dlhú erekciu. Navyše podporuje vznik spermií.

Ďalšou dôležitou aminokyselinou je L-lyzín, ktorý významne podporuje prekrvenie penisu, účinok sexuálnych stimulov i samotnú regeneráciu po akte pre opakované a kvalitné sexuálne pôžitky.

Zerex obsahuje aj L-citrulline, náhradný zdroj bunkového L-arginínu, ktorá opticky zväčšuje mužskú pýchu, zlepšuje výdrž a navodzuje u muža pocity nabudenia pre kvalitné a dlho trvajúce milovanie.

Tribulus terrestris je prírodným stimulantom testosterónu, o ktorého dôležitosti pre mužské telo niet pochýb. Okrem toho, že to práve on je zodpovedný za rast ochlpenia, svalov, ovplyvňuje aj chuť na sex a výkonnosť a jeho dostatočná hladina v tele znižuje riziko vzniku erektilnej dysfunkcie či predčasnej ejakulácie.

Okrem toho netreba zabudnúť aj na koreň rastliny MACA, ktorý pozitívne vplýva na libido a množstvo a kvalitu spermií. Používa sa aj pri liečbe neplodnosti či problémoch s prostatou.

Účinky Zerexu

Zerex je prípravok určený na zlepšenie kvality sexuálneho života, liečbu erektilnej dysfunkcie pre silnú a kvalitnú erekciu, sexuálny apetít či zabránenie predčasnej ejakulácie. Tvrdá erekcia nastúpi od 30 do 60 minút od užitia, samozrejme závisí od konkrétneho človeka, metabolizmus u každého pracuje trochu inak.

Maximálna dĺžka účinku je 36 hodín. Nedráždi žalúdok, nespôsobuje bolesť hlavy a pridané minerály podporujú aj obranyschopnosť tela.

 • napomáha pri získaní zdravého sebavedomia
 • pozitívne ovplyvňuje sexuálny život
 • udržiava duševnú pohodu
 • účinok vysoko koncentrovaných zložiek overený zákazníkmi

Vedľajšie účinky

Doposiaľ neboli žiadne závažné zistené, výnimočne sa môže predĺžiť erekcia, v prípade ak trvá viac ako 4 hodiny, je treba vyhľadať lekársku pomoc. Výnimočne môže spôsobovať poruchy videnia a závraty, ktoré môžu ovplyvňovať motorické schopnosti a vedenie vozidla či obsluhu strojov, preto sa odporúča odsledovať si účinok na Váš organizmus. V zásade, z dlhodobého hľadiska Zerex však nijakým negatívnym spôsobom nevplýva na fungovanie vášho organizmu a nenarúša vašu mikroflóru. Samozrejme, akékoľvek indikácie konzultujte s vašim lekárom.

Dávkovanie a užívanie

Výrobok je určený mužom starším ako 18 rokov!

Odporúčaná dávka je 1 – 2 tablety asi jednu hodinu pred plánovaným sexuálnym stykom. Dávka 2 tabliet sa neodporúča prekračovať!

Zerex UltraGold je vhodný na každodenné užívanie 2 kapsule denne (ráno a večer), ktorého účinok je pozorovaný po dlhšej dobe, približne 4 – 5 mesiacov, keďže ide o prípravok, ktorý dlhodobo napomáha sexuálnej kondícii.

Čo sa týka konzumácie alkoholu a užívania Zerexu, treba myslieť na to, že účinok alkoholu prispieva k zvyšovaniu reakčného času a nástupu účinných látok obsiahnutých v produkte a teda pôsobí skôr protichodne a prispieva k erektilnej dysfunkcii. Preto platí vždy s mierou, ak si plánujete na večer zábavu tohto typu.

Je vhodný aj pre diabetikov.

Kombinácia s ďalšími prípravkami na liečbu porúch erekcie sa neodporúča.

Kto by nemal užívať Zerex?

 • ľudia trpiaci ochoreniami a poruchami srdca či pečene
 • ľudia užívajúci lieky s obsahom nitrátu alebo lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý – kombinovať tieto lieky so Zerexom nie je možné
 • ľudia trpiaci alergiou na niektorú zo zložiek produktu
 • ľudia trpiaci nízkym tlakom, poruchami krvácavosti či vredovou chorobou
 • ľudia po prekonaní infarktu, mozgovej porážky či inej mozgovej príhody
 • ľudia trpiaci vrodenou poruchou sietnice

Cena a dostupné balenia

Momentálne na trhu nájdete rôzne druhy Zerexov a to: klasik, extralong, ultragold. Najlacnejšie kúpite Zerex už od 29eur.

Zerex Klasik

Certifikovaný prípravok určený na posilnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku do 60 minút od užitia pre zdravý a aktívny sexuálny život. Prispieva k zvýšeniu sexuálneho apetítu a duševnej pohody. Výrobok sa predáva vo forme kapsúl od 29 eur za balenie. Balenie obsahuje 12 kapsúl, prípadne je možné zakúpiť aj balenie obsahujúce 2 kapsuly na jednorázové použitie či vyskúšanie účinku na vlastnom tele.

Zerex Klasik - 12 kapsúl

Obsah 1 kapsuly: Kotvičník zemný (extrakt z plodu, Tribulus terrestris) 150 mg, L-arginín hydrochlorid 50 mg, maca peruánska (extrakt z koreňa 10:1) (Lepidium meyenii) 50 mg, L-citrulín 50 mg, L-lyzín 50 mg, teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého) (Theobroma cacao) 50 mg, želatína, oxid titaničitý. Celý popis

cena 29€
 • nástup účinku do 1 hodiny
 • výhodná cena

Zerex Extralong

Určený pre predĺženie sexuálneho aktu a podporu celkovej výdrže pre mužov s rýchlejším vyvrcholením. Aj tento prípravok podporuje chuť na sex a má rýchly nástup účinku. Tak isto sa predáva vo forme balenia s 12 kapsulami od 34 eur za balenie, ale aj vo forme balenia obsahujúceho 2 kapsuly.

Zerex Extralong 12 kapsúl

Obsah 1 kapsuly: Kotvičník zemný (extrakt z plodu,Tribulus terrestris)100 mg, L-arginín hydrochlorid 50 mg, maca peruánska (extrakt z koreňa 10:1, Lepidium meyenii) 50 mg, všehoj ázijský podzemok (Panax ginseng), 50 mg, L-lyzín 50 mg, teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého,Theobroma cacao) 50 mg, pestrec mariánsky (extrakt zo semien 5:1, Sylibum marianum) 30 mg, L-citrulín 30 mg, želatína, oxid titaničitý.. Celý popis

Zerex Ultragold

Vhodný špeciálne pre mužov po 40-tke a pre seniorov. Je určený na každodenné a dlhodobé užívanie minimálne po dobu 3 mesiacov, a tak dlhodobo zvyšuje sexuálnu kondíciu, kvalitu erekcie, hladinu testosterónu a prispieva aj k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu vďaka pridaným vitamínom a minerálom. Balenie obsahuje 120 kapsúl v cene od 65 eur za balenie.

Zerex Ultragold 120 kapsúl

Obsah 1 kapsuly: Kotvičník zemný extrakt 40% saponínov (Tribulus terrestris) 150 mg, maca peruánska (Lepidium meyenii) (extrakt z koreňa 10:1) 100 mg, schizandra čínska extrakt 4 % schizandrinu (Schisandra chinensis) 200 mg, zinok (mliečnan zinočnatý) (200 % RVH) 10 mg, vitamín B2 (riboflavín) (200% RVH) 1,4 mg, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) (200 % RVH) 4 mg, meď (glukónan meďnatý) (200 % RVH) 1 mg, vitamín B12 (kyanokobalamín) (200 % RVH) 2,5 μg, želatína, oxid titaničitý. Celý popis

cena 35€
 • vhodné pre seniorov
 • zvyšuje sexuálnu kondíciu

Zerex Megabalík

Výhodné balenie obsahujúce všetky 3 základné typy prípravkov, teda Zerex Klasik, Extralong aj Ultragold, vďaka ktorému môžete ušetriť až 10% z ceny. Je možné ho zakúpiť od 115 eur s obsahom balenia od 144 kapsúl.

Príbalový leták

Keďže Zerex je výživový doplnok a nie liek, tak príbalolový leták nie je v balení. Ak vás zaujíma zloženie alebo účinky to sa dočítate v našom článku.

Kde je možné Zerex zakúpiť?

Ktorékoľvek balenie Zerexu je možné zakúpiť z pohodlia domova za pomoci niekoľkých kliknutí cez e-shop na oficiálnej stránke www.zerex.sk,  pričom sa kladie veľký dôraz na diskrétnosť, kedy kuriér doručí balíček priamo na Vašu adresu. Je to najjednoduchšia cesta ako sa k tomuto certifikovanému výživovému doplnku dostať. Samozrejme je možné takéto prípravky zakúpiť aj v lekárňach, avšak nie je zaručené, že budú mať práve túto konkrétnu značku a navyše obiehanie niekoľkých lekární je určite časovo náročnejšie i menej diskrétne ako pár klikov na internete.

Často kladené otázky

Zerex alebo Clavin Platinum?

Ak máte len občasné problémy s erekciou alebo potrebujete okamžitý nástop tak odporúčame Clavin. Ak máte problém s kvalitou erekcie tabletky potrebujete na dlhodobejšie užívanie tak odporúčame Zerex.

Zerex alebo Erexan?

Oba prípravky majú takmer rovnaké zloženie akurát Erexan neobsahuje L-ornitín a Zerex na rozdiel od Erexanu neobsahuje Sylibum marianum a má v sebe viac Maca bylín.

Vaše skúsenosti

Po 2 mesačnom užívaní môžem za seba povedať, že u mňa doplnok Zerex Klasik účinkuje presne podľa môjho očakávania. Erekcia nastupuje o čosi rýchlejšie je o dosť kvalitnejšia dokonca s pocitom objemnejšieho penisu. Zatiaľ veľká spokojnosť z mojej strany.
- Dano, muž, 41

Osobne mám skúsenosti so všetkými 3 druhmi a som spokojný prvý som vyskúšal ten Classic tam sa mi prvý účinok dostavil približne po 2 h ale pretrval asi 50 h alebo aj viac úplne presne neviem takže mne to zaberalo o trochu neskôr ale účinok som pociťoval dlhšie ako uvádza výrobca. Vyskúšal som aj Ultra Gold A extra Long a tiež mám s nimi pozitívnu skúsenosť. Na internete nájdete rôzne recenzie no ja mám pocit že polovica z nich je písaná samotným výrobcom a tak mi pripadajú neobjektívne.
- P.K., muž, 55

Mne osobne sa Zerex extra Long osvedčil ale neskôr som zaznamenal pri dlhšom užívaní ako keby mierny pokles účinku neviem či si môj organizmus už zvykol na túto tabletku ale už to nebolo také ako na začiatku Máte niekto takúto skúsenosť ako ja rozmýšľam že by som skúsil aj iné druhý ale neviem si momentálne vybrať z toho množstva tabletiek momentálne nájdeme na trhu, skúste mi poradiť. Inak prvé mesiace som bol veľmi spokojný s týmto prípravkom.
- Dušan, muž, 49

Zerex – dávkovanie, recenzia a Vaše skúsenosti
4.1 (82.22%) 36 votes

You May Also Like

About the Author: Ondrej Bielik2 Comments

 1. Dobrý deň, kedy by sa mali prejaviť účinky? Keďže beriem už druhý deň a nepociťujem nejakú markantnú zmenu. Nechcem byť skeptický ale kedy ste vy pociťovali rapídne zlepšenie?

  1. Tom ktorý zerex úžívate? Keďže každý ma iný spôsob užívania a iný nábeh. V prípade ak máte dlhodobejšie problémy s erekciou (5-10 rokov) tak nemôžete čakať že sa Váš problém vyrieši do 48h. Účinky jednotlivých produktov sa môžu u každého pacienta trochu líšiť, lebo je to dosť individuálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.