Forfemina – recenzia, účinky, zloženie, dávkovanie

Forfemina

Výživový doplnok, ktorý napomáha pri odstraňovaní prebytočnej vody z organizmu. Celý popis

cena 6,14 €
 • zabezpečí správne vylučovanie vody
 • chudnutie prípravok
 • nie je ťažký na žalúdok

Forfemina je známy doplnok, ktorý dokáže telo zbaviť prebytočnej vody. Tá sa prejavuje v rôznych formách od nárastu váhy z jedného dňa na druhý až po rôzne opuchy na končatinách, ktoré sú viditeľné. Vďaka svojmu zloženiu pôsobí Forfemina v organizme prirodzene a užívanie je bez negatívnych účinkov.

Proti zadržiavaniu vody bojujú najčastejšie ženy, ktoré sa s týmto problémom potýkajú najčastejšie v období menštruácie či po nej. Mužské pohlavie sa však zadržiavaniu vody taktiež nevyhýba. U mužov je však tento problém o niečo menej častý.

Ak ste sa rozhodli vziať tento problém do vlastných rúk a chcete proti nemu efektívne bojovať, rozhodne stavte na Forfemina. Tento výživový doplnok je jedným z tých najlepších na trhu.

Výrobca a pôvod

Za výrobkom Forfemina stojí spoločnosť NaturProdukt. Táto spoločnosť je Slovenská, čo mnohým ľuďom pridáva na dôvere v doplnok. Sortiment tejto spoločnosti je zväčša tvorený prípravkami voľne dostupných liečív, výživových doplnkov či dokonca kozmetických prípravkov.

Spoločnosť sa radí medzi celkom mladé značky. Vytvorená bola v roku 1993. Za túto dobu si spoločnosť našla veľké množstvo spokojných zákazníkov. Medzi nich sa môžete pridať aj vy.

Zloženie a účinné látky

Forfemina je produkt, ktorý je založený na prírodnej báze. To znamená, že obsahuje naozaj kvalitné a dobré látky pre vaše telo. Výživový doplnok je vytvorený z kombinácie viacerých extraktov a látok z kategórie rastlín, korenia a dokonca aj minerálov.

Skladá sa z:

 • Horký pomaranč – extrakt z horkého pomaranča obsahuje éterické oleje, ktoré skvelo vplývajú na nervový systém a pohybový aparát. Obsahuje taktiež látky, ktoré prispievajú ku kontrole hmotnosti.
 • Pŕhľava – známa liečivá bylina, ktorá má skvelé protizápalové a antialergické účinky. Podporuje efektívnejšie vylučovanie vody a dokáže udržiavať správnu a zdravú hmotnosť.
 • Čierne korenie – stimulant chudnutia a spaľovania prebytočných kilogramov. Korenie napomáha aj pri pravidelnej stolici, urýchľuje metabolizmus a stabilizuje vodu v tele.
 • Zinok – veľmi dôležitý minerál, ktorý je vhodný na potlačenie únavy, zlepšenie vitality a celkovo aj apetítu. Okrem tohto všetkého vám zinok pomáha podporiť imunitný systém.
 • Chróm – pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy a vplýva pozitívne na metabolizmus.
 • Brusnice – známy stimulant močenia a vylučovania, ktorý sa bežne používa v prípravkoch určených na trávenie a vylučovanie moču. Brusnice napomáhajú aj správnej funkcií obličiek a prečisťujú tráviacu sústavu.
 • Jablčný ocotpomáha vstrebávať minerály a vitamíny vďaka obsahu kyseliny octovej. Napomáha taktiež lepšej cirkulácií krvi a pôsobí preventívne voči niektorým kardiovaskulárnym problémom.

Dávkovanie a užívanie

Správne dávkovanie a užívanie je základom, ktorý by ste nemali porušovať. Len v tom prípade sa dostavia naozaj tie najlepšie výsledky. Forfemina je výživový doplnok, ktorý je určený dospelým. Dá sa kúpiť aj bez predpisu lekára, je totižto voľnopredajný. V prípade ak užívate nejaké iné lieky alebo tabletky, mali by ste sa o užívaní Forfemina poradiť s lekárnikom alebo najlepšie s lekárom.

Odporúčané dávkovanie je inak jedna kapsula dvakrát denne. Je potrebné zapiť ju dostatočným množstvom vody. Kapsuly nie je vhodné užívať dve naraz. Treba si dávkovanie rozdeliť, napríklad na ráno a večer.

Po užití kapsule nie je vhodné piť hneď kávu. Dajte si aspoň hodinu pauzu. Taktiež neprekračujte dennú dávku dvoch kapsúl.

Účinky

Vďaka skvelému zloženiu, ktoré je plné zaujímavých látok, si môžete byť viac ako istí, že účinky sú skvelé a po pravidelnom užívaní sa určite objavia. Toto sú hlavné účinky Forfemina:

 • Vylučovanie a odstraňovanie vody z tela
 • Prevencia proti opuchom
 • Kontrola telesnej hmotnosti
 • Podpora tráviaceho systému
 • Urýchľovanie metabolizmu
 • Prečistenie močových ciest a obličiek

Nežiaduce účinky

Forfemina nemá žiadne nežiaduce účinky, ktoré by vám nejako poškodili zdravie či imunitu. Je to prírodný produkt, ktorý je známy svojou dobrou znášanlivosťou a bezproblémovým užívaním.

Ak by sa však objavili nejaké negatívne účinky ako precitlivená či alergická reakcia, zažívacie problémy či iné nepríjemnosti, rozhodne doplnok vyraďte a navštívte lekára.

Skladovanie

Tak ako pri väčšine podobných prírodných produktov, tak aj pri Forfemina, by ste sa mali vyvarovať priamemu slnku či mrazu. Taktiež sa vyvarujte teplotám nad 25 stupňov Celzia. Na obale je taktiež uvedený dátum expirácie, a preto po tomto dátume liek rozhodne neužívajte. A tak ako pri každom inom, aj pri tomto lieku, keď je nepoužitý, vráťte ho do lekárne.

Výživový doplnok skladujte mimo dosahu detí.

Balenie a cena

Na trhu nájdete bežné balenie Forfemina, ktoré má 60 kapsúl. Je tak určené na mesačné užívanie. Iné veľkosti balení nenájdete. Ak plánujete doplnok užívať dlhšie ako týždeň, zakúpte si naraz hneď niekoľko balení.

Kapsuly si môžete kúpiť buď v kamennej alebo online lekárni. Každá bežná lekáreň by doplnok mala mať v ponuke.

Forfemina

Celý popis

cena 6,14 €

Najčastejšie otázky

Mnohých ľudí zaujíma viacero otázok ohľadom tohto prírodného lieku. Toto sú najčastejšie otázky, ktoré sa s Forfemina spájajú.

Pre koho nie je Forfemina vhodný?

Tento produkt nie je vhodný pre mládež a dospievajúcich do 18 roku života. Je určený pre dospelých ľudí.

Kedy prídu prvé účinky?

Účinky by sa mali dostaviť po prvých dvoch týždňoch užívania. Každý má však iný organizmus a u niekoho sa môžu účinky prejaviť až po mesiaci.

Čo urobiť ak ste zabudli užiť jednu dávku?

Nemusíte sa ničoho báť, stačí pokračovať v bežnom dávkovaní.

Zhodnotenie

Pokiaľ máte problémy so zadržovaním vody a inými príznakmi, ktoré sa s týmto problémom spájajú, rozhodne by ste mali staviť na tento výživový doplnok, ktorý patrí medzi tie najlepšie na trhu.

Forfemina – recenzia, účinky, zloženie, dávkovanie
5 (100%) 1 vote

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.