Yellow vital – recenzia, skúsenosti a účinky

V určitom vekovom období už nie len ženy trpia zdravotnými problémami. Práve z tohto dôvodu sa farmaceutické firmy rozhodli venovať aj výlučne mužskému pokoleniu a riešiť zdravotné problémy mužov. Možno si väčšina hovorí, že konečne, avšak jedným z dôvodov je najmä skutočnosť, že až v tejto dobe, v dobe 21. storočia, si muži nie len uvedomujú, ale aj začínajú riešiť svoje zdravotné problémy.

Donedávna ich zatracovali, ba čo viac, hanbili sa za túto skutočnosť. Výnimkou nie je ani čoraz menej tabuizovaná a čím ďalej tým viac spoločnosti spomínaná predčasná erekcie, či problémy s erekciou všeobecne.

Predčasná erekcie či problémy s erekciou, sú stále častejším a častejším problémom mužov, už nie len po 50.roku života, ale aj skôr. Práve tento fakt sa stal marketingovým ťahom a hlavne výhodným obchodom rôznych farmaceutických firiem. Anonymita a objednávanie podporných prípravkov prostredníctvom internetu sa tak stalo súčasťou riešenia spomínaného problému. Jedným z najpredávanejších a najnovších produktov je aj Yellow Vital.  Ešte ste o ňom nepočuli? Tak je na čase, aby ste sa  o ňom niečo dozvedeli.

Výrobca a pôrod

Ak sa pozrieme na obal tohto výživového doplnku zistíme, že tento produkt má potrebné schválenie Úradom zdravotníctva SR, čo je jeden z najdôležitejších faktorom najmä bezpečnosti užívateľa výživového doplnku. Na oficiálnej webovej stránke výrobcu a produktu navyše možno nájsť aj certifikáty potvrdzujúce zloženie, z čoho nám teda vyplýva, že pre zdravého užívateľa by požitie výživového doplnku nemala znamenať žiadne ohrozenia. Z toho nám teda vyplýva, že predaj Yellow Vital na území Slovenskej republiky je povolený, dokonca sú zaregistrované 2 typy balenia, ktoré sú na farmaceutickom trhu dostupné a je možné ich objednať.Vráťme sa však k výrobcovi spomínaného doplnku.

Nie všetko , čo vyrába Čína je nekvalitné. Dôvod je najmä ten, že Čína sa stáva jedným z monopolov na akomkoľvek trhu, či už hovoríme o oblečení, strave, obuvi, nábytku či farmaceutickom priemysle. Spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe tohto produktu má taktiež sídlo na tomto území. Nehovoríme o žiadnej známej spoločnosti, ktorej meno by poznal celý svet, avšak musíme podotknúť, že doposiaľ. Pretože ak sa bude výživovému doplnku dariť, môže sa stať jednou z nosných firiem vo farmaceutickom priemysle. Teda názov firmy, ktorá sa venuje výrobe je Guangzhou Bio-Resources. Na našom trhu však zatiaľ nemôžete nájsť iné výrobky tento spoločnosti, jedine spomínaný Yellow Vital pre mužov. Dodávateľom tohto výrobky na svetové trhy je Belkeren Plus s.r.o.

Zloženie

Ak sa pozrieme na zloženie Yellow Vital zistíme, že je naozaj bohatý na rôzne látky. Aká je však ich účinnosť praxi si nedovolíme odhadnúť.  Prípravok je bohatý najmä na rôzne aminokyseliny, mierály a afrodiziaká.

 • L-Arginín a L-CitrulínL-Arginín a L-Citrusín sú najznámejšie aminokyseliny podporujúce potenciu a erekciu. Preto začíname nimi. Možno ich nájsť v každom prípravku pre lepšiu erekciu a najmä potenciu. Dôvod je najmä ten, že tieto 2 spomínané látky priaznivo pôsobia na prietok ciev v penise. Tým pádom zlepšuje jeho prekrvenie, a tým pádom aj stoporenie a erekciu.
 • Zinok – možno ste prekvapení, že spomíname aj zinok alebo lepšie povedané prekvapuje vás, že v takomto prípravku sa nachádza zinok, keďže ho často predpisujú lekári pri chorobe na zlepšenie imunity a lepšie prekonávanie choroby. Okrem spomínaných známych účinkov však zinok priaznivo pôsobí na zlepšenie imunity, spermatogenézu, potlačenie únavy či zvýšenie sexuálnej chute.
 • Leuzea Saflorová – táto neznáma zložka sa tiež nachádza vo výživovom doplnku Yellow Vital. Táto účinná látka znižuje únavu a napomáha lepšie zvládať stresové situácie a inhibuje ich vplyv na potenciu či fyzický stav jednotlivca. Práve stres, napätie a zvýšený tlak či pri práci alebo v osobnom živote môže byť jedným zo spúšťačov problémov s erekciou, na čo sa prišlo vďaka rôznym zahraničným výskumom. Je preto pozoruhodné, že ide o najčastejší spúšťač a donedávna sa mu nevenovala veškerá pozornosť. Dnes už zložky pre lepšie zvládanie stresu ľahko nájsť v produktoch tohto typu.
 • Goji – Goji alebo Kustovnica čínska je od čias dávno minulých považovaná za rastlinu, ktorá podporuje dlhovekosť. Jedným z účinkov Goji je znižovanie cholesterolu a cukru, čo pozitívne pôsobí na prekrvenie ciev celého tela, čo zahŕňa ja mužský pohlavný úd. Okrem iného má aj antioxidačné účinky, ktoré zlepšujú fungovanie organizmu.
 • Muira Puama – Muira Puama je v skutočnosti brazílsky strom. Látka, ktorá sa nachádza vo vitamínovom komplexe je výťažkom z jeho kôry. Ľudový názov je aj „strom potencie“. Ide o veľmi známy životabudič či afrodiziakum či stimulant nervového systému.
 • Ženšen – oficiálny názov Panax Ginseng je považovaný za jeden z najvyužívanejších produktov čínskej medicíny. Okrem známych účinkov tejto rastlinky, možno hovoriť, že napomáha zvýšeniu sexuálneho apetítu, ako aj zvýšeniu plodnosti. Ženšen sa nepoužíva len v Číne, ale v celej ázijskej komunite a medicíne.
 • Kotvičník zemnýKotvičník zemný alebo Tribulus Terrestris má pozitívny vplyv na hladinu testosterónu. Okrem tohto účinku zvyšuje aj sexuálna libido, pomáha zdravšiemu fungovaniu prostaty a navyše je v ľudovej medicíne využívaný na budovanie sily a zlepšenie vitality.
 • Čierne korenie – v neposlednom rade hovoríme o 2 najdôležitejších zložkách Yellow Vital, vďaka ktorým tento prípravok pozitívne vplýva na problémy s erekciou. Možno niekoho prekvapíme, ale jednou z najdôležitejších zložiek Yellow Vital je čierne korenie. Bežné čierne korenie využívané v každej kuchyni, v každej domácnosti. Pre tých, ktorý ste nevedeli, čierne korenie zvyšuje pocit energie a okrem iného má aj povzbudivý účinok pre prekrvenie pohlavného ústrojenstva. A toto je jedno z tajomstiev, prečo extrakt z čierneho korenia nachádza v Yellow Vital.
 • Maca – Poslednou zložkou a zároveň aj najdôležitejšou Yellow Vital je Maca. Ide o familiárne alebo ľudové pomenovanie rastliny, ktorú poznáme ja pod ďalším názvom „Peruánska viagra“. Ide o rastlinu s oficiálnym názvom Žerucha peruánska, ktorej pomenovanie je asi najznámejšie. Účinky tejto rastliny sú rôzne, avšak najdôležitejšie pre riešenie problémov s erekciou je, že zvyšuje libido, podporuje spermatogenézu a zvyšuje jej kvalitu, pôsobí na testosterón a zvyšuje celkovú pohodu. Práve kvôli týmto účinkom hovoríme, že Maca je najdôležitejšou zložkou Yellow Vital.

Spomenuli sme všetky minerály, aminokyseliny či zložky nachádzajúce sa vo výživovom doplnku Yellow Vital. Zloženie a zložky, ktoré sa v tomto produkte nachádzajú nie sú tajomstvom. Avšak je dôležité pripomenúť, že nie je najdôležitejšie aké zložky obsahuje výživý doplnok, ale v akej koncentrácii.

Látka Množstvo
L-Arginín 200 mg
Muira Puama 200 mg
Maca 100 mg
Kotvičník zemný 100 mg
Ženšen 60 mg
L-Citrulín 50 mg
Kustovnica cudzia 27 mg
Leuzeja šuštivá 20 mg
Zinok 4 mg
Piepor čierny 3 mg

 

Dávkovanie

Pri výživových doplnkoch je veľmi ťažké nájsť konkrétny spôsob dávkovanie či už na obale, príbalovom letáku alebo na internete. Aj v tomto prípade je však dávkovanie nejasné. Čo je však isté, že maximálna dávka denná je 1 tableta.

Sú 2 formy alebo 2 spôsoby dávkovania Yellow Vital.

 1. Ak ide o menej časté užívanie výživového doplnku, je vhodné užiť Yellow Vital 60 minút pred pohlavným stykom.
 2. Ak ide o dlhodobejšie užívanie Yellow Vital, užíva sa 1 tableta za 3 dni.

A práve tu nám visí otáznik nad dávkovaním a jeho účinkami. Pretože je otázne či bude mať výživový doplnok rovnaký účinok pri krátkodobom aj pri dlhodobom užívaní.

Účinky

Ako sme hovorili už pri zložení, Yellow Vital má rôzne vplyvy na riešenie mužského problému s erekciou. Pri jednotlivých zložkách sme spomínali ich vplyv a účinky, a teraz si môžeme jednotlivé účinky zhrnúť v globále.

 • Celková vitalita – Keďže muž, aby mohol plnohodnotne prežívať sexuálny zážitok musí byť fit, Yellow Vital sa usiluje o celkovú vitalitu jednotlivca, užívateľa. Nemožno však očakávať enormné zvýšenie energie a lepšiu kondíciu. Je však dokázané, že muži užívajúci spomínaný výživový doplnok sa cítia energickejší a vitálnejší.
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu – Takmer polovica zložiek nachádzajúcich sa v Yellow Vital podporuje libido a sexuálny apetít. V tomto prípade je overená zvýšená chuť na sexuálne zážitky, avšak v normálnej miere. Určite nemožno očakávať enormné zvýšenie sexuálneho libita. Je však citeľne vyššie a chuť prežívať sexuálne zážitky užívateľa značnejšia.
 • Zlepšenie potencie a výkonnosti v posteli  Vďaka jednotlivým zložkám by výživový doplnok Yellow Vital mal zlepšiť výkonnosť v posteli a potenciu. Podľa recenzií a skúseností je rozdiel výrazne badateľný, avšak nie je enormný. Dôvod je najmä ten, že Yellow Vital obsahuje zložky, ktoré zlepšujú prekrvenie pohlavného ústrojenstva, čo napomáha zlepšeniu potencie. Či však možno hovoriť o lepšej spermatogenéze a zlepšeniu plodnosť ostáva naďalej otázne.
 • Podpora prostaty – V tomto prípade nehovoríme len o podpore prostaty, ale najmä podpore správneho a zdravého fungovania prostaty. Keďže hovoríme o výživovom doplnku, ktorý sa zameriava na fungovanie pohlavného ústrojenstva rôznych spôsobov, môžeme hovoriť aj o dokázanom zlepšení fungovania prostaty, najmä u osôb, ktoré mali badateľné problémy s prostatou.
 • Vplyv na sexuálny styk – V hlavnej miere každého užívateľa zaujíma spomínaný účinok. A to najmä z dôvodu, že problém pri sexuálnom styku je najväčšou a najčastejšou príčinou zakúpenia výživového doplnku Yellw Vital. Tieto tabletky sľubujú zlepšenie a zároveň aj predĺženie samotného sexuálneho aktu a zážitku z neho.

Nežiadúce účinky

Každý, kto začína užívať nejaký liek či výživový doplnok je v strehu, čo sa týka nežiaducich účinkov. Je to normálny ľudský prejav a zároveň strach o vlastnú osobu, o vlastné telo. Preto je veľmi dôležité vedieť, aké nežiaduce účinky má daný produkt a najmä skutočnosť, ako sa prejavujú. Keďže my v tomto prípade hovoríme o prírodnom výživovom doplnku, už slovo prírodný stimuluje zníženie rizika a množstva nežiaducich účinkov.

Keďže Yellow Vital neobsahuje syntetické látky, nemožno hovoriť o silných vedľajších účinkoch ako napríklad začervenanie pokožky či podobne.

Cena

V súčasnosti na našom farmaceutickom trhu možno nájsť 2 formy balenia Yellow Vital, a to 1-tabletkové balenia a 6-tabletkové balenie. Otázkou však ostáva, či možno po požití 1-tabletkového balenia hovoriť o úspechu po požití alebo či možno pocítiť nejaké zmeny po užití 1 tablety. Čo sa týka ceny, taktiež možno povedať, že finančne výhodnejšie je 6-tabletkové balenie, ktoré stojí 24,90€, pričom 1–tabletkové balenie ja dostupné na trhu za 5,90€.

Kde ho môžeme zakúpiť?

Oproti minulosti dostupnosť výživového doplnku Yellow Vital sa výrazne zmenila. Kedysi bolo možné tento výrobok zakúpiť aj v známych kamenných predajniach, lekárňach. Momentálne však nemožno zakúpiť podporné lieky na problémy s erekciou voľnopredajne v lekárňach. Jedinou možnou cestou kde zakúpiť tento produkt je internetový obchod. Konkrétne produkt Yellow Vital možno zakúpiť na oficiálne stránke distribútora tohto výživového doplnku.  Kúpa je však veľmi jednoduchá a totožná s klasickým nakupovaním prostredníctvom internetu. V prvom rade si zvolíte produkt, následne si vyberiete druh balenia, platbu, spôsob dopravy, adresu doručenia. Po spracovaní objednávky vám prepravca doručí vašu objednávku a vy si môžete v lepšej miere užívať sexuálny zážitok a postupne zabúdať na svoj doposiaľ pretrvávajúci problém.

Vaše skúsenosti

Vo veku 44 rokov som začal mať problémy a prestal som sa ako muž cítiť. Trvalo to 3 roky, čo moje sebavedomie neustále klesalo nižšie a nižšie až som sa začal vyhýbať pohlavnému styku so ženami úplne. Sprvoti som si myslel, že ma moja žena už nevzrušuje. No problém bol niekde inde. Vo mne. Trvalo mi dlhšie, než som si tento fakt pripustil. No napokon sa tak stalo. Prišiel zlomový bod, kedy som si uvedomil, že trpím erektívnou dysfunkciou.

Nevedel som, komu sa mám s mojím problémom zveriť. Napokon som sa rozhodol, že sa zdôverím môjmu najlepšiemu priateľovi. Bál som sa, že ma bude odcudzovať. No ten sa len pousmial a podal mi Yellowvita so slovami : „Vitaj v klube, kamarát“. Vtedy som si uvedomil, že tento problém je pravdepodobne bežný. Dlho som sa odhodlával, kým som sa rozhodol prečítať si čo i len dávkovanie a nežiaduce účinky. No na moje počudovanie som zistil, že ide o výhradne prírodný produkt bez nežiaducich účinkov. Zistil som, že je potrebné zapiť 1 tabletu 60 minút pred pohlavným aktom a zapiť ju vodou. Je možné zakúpiť si balenie s 1 alebo 6 tabletami.

Na moje počudovanie som zistil, že tableta naozaj zafungovala. Yellowvital zabraňuje predčasnej ejakulácii a napomáha pri riešení problémov s erektilnou dysfunkciou. A to bolo to, čo som v tej chvíli potreboval. Dôležité je upozornenie, aby sa v priebehu 24h užila iba jedna tableta! Yellowvital nepomáha iba pri odstránení erektívnej dysfunkcie, ale má za účinok zväčšenie a stvrdnutie penisu. Účinok Yellowvitalu je až neuveriteľných 36 hodín! A preto, muži, nehanbite sa za svoje problémy, vyrieštte ich pomocou Yellowvitalu!

- Majo, muž, 44

Yellow vital – recenzia, skúsenosti a účinky
5 (100%) 8 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.