eJoy – dávkovanie, recenzia a Vaše skúsenosti

eJoy 1 balenie

Balenie eJoy® obsahuje 24 ks kapsúl s jedinečným zložením látok na prírodnej báze Celý popis

cena 25,9€
 • zlepšenie erekcie
 • zdravšia prostata
 • zvýšenie chuti na sex

Jedným z veľmi obľúbených a používaných voľne dostupných prípravkov na podporu erekcie je aj produkt eJoy, ktorý je založený na prírodnej báze. Z toho plynie, že má pre telo len dobré a pozitívne účinky. Tých negatívnych sa obávať nemusíte, pretože sa neobjavujú vôbec alebo len vo veľmi výnimočných prípadoch.

Jednou z najväčších výhod prírodného produktu eJoy je najmä to, že je voľne dostupný bez lekárskeho predpisu. To znamená, že sa dá veľmi jednoducho zohnať. Pochádza zo zahraničia, no aj u nás na trhu ho môžete veľmi jednoducho nájsť.

Výrobca a pôvod eJoy

Výrobca prípravku eJoy pochádza zo Spojeného kráľovstva a je to spoločnosť Pharmatico. Táto spoločnosť má dlhú históriu, počas ktorej si získala veľa priaznivcov a spokojných zákazníkov. Môžete si byť tak viac ako istí, že zloženie a kvalita sú naozaj perfektné.

Okrem toho, že za spoločnosť ručia spokojní zákazníci, prípravok má certifikát, ktorý bol vydaný Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, čo znamená, že sa naozaj nemusíte ničoho báť. Rozhodne nekúpite prípravok, ktorý by vám uškodil.

Certifikáty eJoy

Zloženie a účinné látky

Ako sme už vyššie spomínali, výživový doplnok eJoy je prírodným prípravkom, vďaka čomu je jeho zloženie výhradne len z prírodných zdrojov. Samotný predajca zvýrazňuje slovo prírodný a dáva si na ňom záležať.

eJoy obsahuje len zaujímavé a skvelé látky, medzi ktoré sa radia:

 • Vitamín C a vitamín D – vitamíny, ktoré sú jedným z najlepších a najdôležitejších antioxidantov vôbec. Pomáhajú spomaliť starnutie a do tela dodajú potrebnú energiu. Taktiež z tela vyplavujú škodlivý oxidačný stres a podporujä imunitu.
 • Saw Palmettotáto rastlina je celkom známou najmä vďaka tomu, že sa nachádza v rôznych výživových doplnkoch. Táto rastlina, ktorá pochádza najmä z oblasti Kalifornie je široko používaný pri problémoch s nedostatočným sexuálnym apetítom. To je aj jeden z dôvodov, prečo sa vlastne v tabletkách nachádza.
 • Macamaca je posledné roky veľmi známa a mnoho ľudí si ju pridáva aj do rôznych jedál. V tomto prírodnom produkte ju môžete nájsť najmä vďaka tomu, že je jedným z najsilnejších a najlepších prírodných afrodiziak. Rastlina inak pochádza z Južnej Ameriky a jej najväčší výskyt je v Peru a v Bolívií.
 • Tribulus Terrestristento názov vám asi nič nehovorí, no keď povieme slovensky Kotvičník zemný, možno vám niečo napadne. Táto rastlina sa používa najmä v tradičnej čínskej medicíne. Je dôležitý pre podporu a obnovenie prirodzenej hladiny testosterónu, čo je typický mužský hormón. Ten vplýva na chuť na sex.
 • Chilli – pre niekoho môže byť prekvapením, keď si na etikete prečítal, že sa v eJoy nachádza aj chilli. Chilli je však skvelé svojou šipľavosťou. Tou totižto zvyšuje vnútornú teplotu tela, rozširuje cievy a prispieva k zvýšeniu cirkulácie krvi v tele. To platí aj pre pohlavný úd.
 • L-Arginínje dôležitý pre syntézu bielkovín a taktiež ako pri chilli, zlepšuje prietok krvi. Prekrvený pohlavný úd má lepšiu erekciu a vy si tak užijete omnoho lepší výsledok.
 • L-Citrulín – ďalšia aminikyselina, ktorá je veľmi dôležitá pre telo. Taktiež pomáha zlepšiť prekrvenie penisu.

Dávkovanie a užívanie

Správne dávkovanie a užívanie je základom, ktorý by ste nemali porušovať. Len v tom prípade sa dostavia naozaj tie najlepšie výsledky. Tak ako pri väčšine podobných výrobkov, tak aj pri eJoy sa tabletky užívajú približne 30 minút pred pohlavným stykom.

Počas jedného dňa môžete skonzumovať maximálne štyri tabletky. Jednorazová dávka sú dve tablety. Užívanie je však možné aj pravidelne, každý deň. Treba ich však jesť na lačno.

Ak budete tabletky užívať pravidelne, každý deň, na výsledkysi budete musieť počkať zopár týždňov. Najlepšie je však užívať výrobok približne 2- 3 mesiace. Dávajte si však pozor na nadmerné užívanie tabliet, ktoré účinok nezlepšuje.

Uchovávanie a skladovanie

Tak ako pri väčšine podobných prírodných produktov, tak aj pri eJoy, by ste sa mali vyvarovať priamemu slnku či mrazu. Taktiež sa vyvarujte teplotám nad 25 stupňov Celzia. Na obale je taktiež uvedený dátum expirácie, a preto po tomto dátume liek rozhodne neužívajte. A tak ako pri každom inom, aj pri tomto lieku, keď je nepoužitý, vráťte ho do lekárne.

Účinky a použitie

Vďaka skvelému zloženiu, ktoré je plné zaujímavých látok, si môžete byť viac ako istí, že účinky sú skvelé a po pravidelnom užívaní sa určite objavia. Toto sú hlavné účinky eJoy:

 • Zlepšuje erekciu
 • Predlžuje erekciu
 • Zvyšuje libido
 • Podporuje hladinu testosterónu
 • Zvýšuje chuť na sex
 • Prekvuje penis
 • Zlepšuje stav prostaty

Nežiaduce účinky

eJoy nemá žiadne nežiaduce účinky, ktoré by vám nejako poškodili zdravie či imunitu. Je to 100 % prírodný produkt, tabletky prešli dôkladným testovaním, a preto sú vhodné naozaj pre každého, kto má problémy v sexuálnom živote.

Ak by sa objavili prejavy ako búšenie srdca či kŕče v žalúdku a pretrvávali by dlhšie, rozhodne navštívte svojho lekára.

Balenie a cena

eJoy nájdete na trhu ako jeden druh tabliet, no vo viacerých balíkoch. To znamená, že si môžete kúpiť buď jedno balenie alebo balíček po dvoch baleniach alebo až po siedmich baleniach. Zmyslom týchto väčších balíkov je to, že sú výhodnejšie a lacnejšie.

Cena jedného balenia je približne 25 €. Cena balíka so siedmimi baleniami je približne 149 €.

Výhodné balenia eJoy

Výhodnú cenu na eJoy získate už pri kúpe troj balenia Celý popis

Väčšie balenia vás vyjdú lacnejšie a naopak, menšie drahšie. Vyberte si však také, ktoré vám bude najviac vyhovovať na užívanie.

Kde kúpiť?

V lekárňach eJoy nenájdete, a preto je menej možností, ako ho kúpiť. Najlepšie je, ak si ho objednáte z oficiálnej stránky. Iné stránky nemusia predávať pravé produkty. Objednanie je jednoduché a využiť môžete pohodlné dodanie kuriérom až domov.

Najčastejšie otázky

Mnohých ľudí zaujíma viacero otázok ohľadom tohto prírodného lieku. Toto sú najčastejšie otázky, ktoré sa s eJoy spájajú.

Pre koho nie je eJoy vhodný?

eJoy je prírodný liek, ktorý je určený pre dospelých mužov. Nie je preto vhodný pre dospievajúcich chlapcov do 18 rokov. Nemali by ho však užívať ani ľudia, ktorým nejde dokopy s ich liekmi, ktoré dlhodobo užívajú.

Treba navštíviť lekára?

Odpoveď je nie. Keďže je liek voľnopredajný a dostupný bez receptu, nie je dôvod, prečo by ste ho mali navštíviť. Rozhodne ho však navštívte vtedy, ak už nejaké lieky používate a neviete, či sa môžu kombinovať s eJoy.

Kedy je najideálnejší čas užívať eJoy?

Najlepšie spravíte ak budete užívať tabletky ráno alebo večer. Ak užívate štyri tabletky denne, rozdeľte si dávkovanie na dvakrát. Ak užívate len dve, vyberte si čas, kedy sa vám to hodí najviac.

Je na balíčku napísaný názov produktu?

Mnohí muži sa boja objednania tohto produktu z jednoduchého dôvodu, ktorým je, že sa hanbia. Boja sa, že by sa pri preberaní zásielky od kuriéra cítili trápne. Nemusíte sa však ničoho báť, pretože balík je diskrétny a na balíku je uvedený len odosielateľ a prijímateľ z čoho nie je možné zistiť, čo ste si objednali.

Zhodnotenie

Pokiaľ máte problémy s kvalitou erekcie a chcete mať lepší zážitok zo sexu, stavte aj vy na prírodný produkt, ktorý vám pomôže s vaším osobným životom. Výsledky by sa mali objaviť skoro ihneď, po pár dňoch používania.

eJoy – dávkovanie, recenzia a Vaše skúsenosti
5 (100%) 1 vote

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.