Maxxes – skúsenosti, dávkovanie, cena a recenzia

Maxxes

Maxxes obsahuje účinné prírodné látky, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na mužskú potenciu. Celý popis

  • Prípravok Sa Už Nedá Kúpiť Na Slovensku
  • Vysoká Cena
  • 1 Tableta V Balení

Vaše skúsenosti

Nemal som a ani nemám problémy s erekciou či erektívnou dysfunkciou. Chcel som si len okoreniť sexuálny život a okoreniť ho aj priateľke a niečim ju šokovať. Dozvedel som sa z internetovej reklamy o Maxess. Tento produkt bol opísaný ako silné prírodné afrodiziakum v podobe tabliet. Zo začiatku ma odrádzalo, že v balení je len 1 tableta, ale povedal som si, že aj tak to chcem len vyskúšať. Nevedel som si predstaviť, že by mi malo niečo ešte väčšmi zvýšiť libido. Po objednaní mi bol doručený balík a tak som sa raz večer rozhodol ho nenápadne vyskúšať. Tešil som sa na to, ako mi ešte väčšmi zvýši sebavedomie a prekvapím priateľku. Po 45 minútach od užitia sa dostavil účinok. Musím Vám zdeliť, že vďaka Maxxes bola moja erekcia ešte dlhšia a silnejšia. Priateľka mi povedala, že nič lepšie ešte nezažila. Po priznaní sa, že som užil Maxxes bola spočiatku skeptická, no keď si prečítala zloženie súhlasila s tým, aby sme si to niekedy znova zopakovali. Neviem síce posúdiť ako to funguje, ak má človek tieto problémy z vlastnej skúsenosti, ale rodinný známy, ktorému sme odporučili tento prípravok, si ho veľmi pochvaľuje. On týmto problémom trpel a dnes sa mu to už nestáva, teda ak užije Maxxes. Tieto informácie Vám zdieľam síce z druhej ruky, no nemám ja a ani on dôvod klamať. Jedinú, zďaleka jedinú nevýhodu vidím v tom, že balenie obsahuje len 1 pilulku. A aby som nezabudol, tabletka sa nezabíja, necháva sa rozpustiť pod jazykom! A pre tých, ktorým by to s Maxxes až príliš zachutilo odporúčam, aby neužívali viac ako 1 tabletu denne, teda podľa príbalového letáčiku. Ak by bol niekto zvedavý na zloženie produktu, pripájam ho k recenzii: Ganoderma lucidum (leskokôrka, reishi) Jasminum sp. (jazmín) Lycium barbarum (kustovnica) Panax ginseng (ázijský, kórejský, červený ženšen) Priznám sa, v živote som o týchto „bylinkách“ nepočul, no dnes som rád, že som to skúsil a v mojom prípade sa vyplatilo, že risk môže byť aj zisk. Na základe recenzie ho teda odporúčam tým, čo si chcú okoreniť chvíľky, ale ja ľuďom s poruchami dysfunkčnej erekcie. Môžem Vám povedať, že pomáha a naozaj si pomocou neho vychutnáte to, čo vám doteraz chýbalo.
- Tibor P., muž, 44

Maxxes – skúsenosti, dávkovanie, cena a recenzia
4.7 (93.33%) 3 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.