Koloidné striebro na pečeň, bradavice – dávkovanie, recenzia

Pharma Activ Koloidné striebro Ag100

Ak aj vy hľadáte pomocníka na vnútorné aj vonkajšie použitie, rozhodne stavte na koloidné striebro, ktoré síce dnes už toľko slávy nezažíva, no rozhodne stojí aspoň za vyskúšanie. Celý popis

cena 8,99 €
 • Prírodný prípravok
 • Dostupný bez lekárskeho predpisu

Koloidné striebro je kozmetický prípravok, ktorý nepozná úplne každý. Je to však škoda, pretože jeho výhod je hneď niekoľko. Pôsobí skvelo na celé telo a dá sa použiť na niekoľko spôsobov. Ak aj vy uvažujete nad jeho kúpou, rozhodne vás presvedčíme.

Čo je koloidné striebro?

Pre tých, ktorí vôbec nevedia o čo sa jedná, veľmi radi vysvetlíme, čo vlastne koloidné striebro je. Tento druh striebra bol známy už v staroveku. Dnes sa o ňom síce toľko nehovorí, no je stále dostatočne obľúbené najmä vďaka svojim skvelým účinkom.

Koloidné striebro je voľne dostupný kozmetický prípravok. Je to roztok, ktorý je tvorený mikroskopicky malými a elektricky nabitými časticami striebra, ktoré sa nachádzajú v destilovanej vode.

Tento prípravok sa najčastejšie používa na očistu pleti, no taktiež je vhodný pre uzdravenie pokožky, na zníženie tvorby mazu, na boj proti rozšíreným pórom a kožným ochoreniam či vyrážkam.

Ak ste vyskúšali proti spomenutým kožným problémom už viaceré výrobky, no žiadne vám nesadli, skúste koloidné striebro, ktoré má naozaj skvelé účinky.

KOLOIDNÉ STRIEBRO Ag roztok 500 ml

"Vďaka novému výskumu sa striebro stáva zázrakom modernej medicíny.Antibiotiká dokážu zabiÅ¥ približne pol tucta rôznych chorobných organizmov, striebro… Celý popis

Zloženie

Tento prípravok patrí medzi prírodné kozmetické produkty, ktoré sú zaujímavé najmä vďaka špecifickému zloženiu, ktoré nemajú len tak iné produkty. Na trhu už je nejaký ten piatok vďaka čomu patrí medzi známe produkty.

Koloidné striebro je zložené najmä z dvoch hlavných látok a to z vody a koloidného striebra. Koncentrácia striebra v prípravku je vo všeobecnosti v troch rôznych koncentráciách.

Účinky

Vďaka svojmu zloženiu má koloidné striebro naozaj zaujímavé účinky pre celé telo. Medzi tie hlavné sa radia:

 • Čistenie pleti
 • Regenerácia pokožky
 • Znižovanie tvorby kožného mazu
 • Boj proti rozšíreným pórom
 • Skvelo bojuje proti vyrážkam a kožným ochoreniam
 • Zmierňuje zápaly a podráždenie
 • Bojuje proti začervenaniu pokožky
 • Je vhodné aj na čistenie zdrojov pitnej vody
 • Ochraňuje rastliny pred plesňami
 • Vhodný na dezinfekciu rán ako pri ľuďoch tak aj pri zvieratách

Používanie

Koloidné striebro je vhodné ako na vonkajšie, tak aj na vnútorné použitie. Jednoducho ho naneste na kozmetický tampón a pretrite ním pleť. Je však dôležité, aby ste ho používali pravidelne. Len tak sa dostavia skutočne dobré výsledky.

Ak ho chcete používať vnútorne, na prečistenie organizmu, vhodná je mesačná kúra. Stačí ak na začiatok budete konzumovať jednu lyžičku striebra. Každým týždňom zvyšujte dávku o jednu lyžičku.

Nežiaduce účinky

Nežiaducich účinkov sa báť nemusíte, pretože epsomská soľ žiadne nemá. Nesmiete to však s jej používaním, hlavne vnútorným, preháňať. Ak to totižto preženiete, môžu sa objaviť rôzne tráviace problémy.

Cena

Cena koloidného striebra nie je príliš vysoká a na jeho kúpu nepotrebujete lekársky predpis. Prípravok kúpite od 5 € vyššie. Cena sa odvíja od toho, kde výrobok kupujete a aký druh striebra ste si vybrali.

Koloidné striebro N sprej 10 ppm 30ml

Prírodný antimikrobiálne prípravok s obsahom strieborných častíc, určený pre čistenie a regeneráciu. V balení so Å¡peciálnym aplikátorom. 💊 Skladom Celý popis

Skladovanie

Tak ako pri väčšine podobných produktov, tak aj pri koloidnom striebre, by ste sa mali vyvarovať priamemu slnku či mrazu. Taktiež sa vyvarujte teplotám nad 25 stupňov Celzia. Na obale je taktiež uvedený dátum expirácie, a preto po tomto dátume liek rozhodne neužívajte.

Taktiež sa vyvarujte magnetickým poliam, ktoré by znehodnotili obsah prípravku.

Koloidné striebro na pečeň, bradavice – dávkovanie, recenzia
5 (100%) 1 vote

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.