Primulus – recenzia, účinky, zloženie, dávkovanie

Balenie Primulus 60 tabletiek

PRIMULUS vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu Celý popis

cena 23 €
 • Rýchlejšie naberanie svalovej hmoty
 • Zvyšuje chuť na sex
 • prírodný produkt
 • vysoký obsah účinných látok
 • vyrobené v ČR
 • vyššia cena

Prírodný produkt, ktorý napomáha pri erekcií? Aj to je Primulus, ktorý je však vhodný nielen na to. Luxusne vyzerajúce balenie a skvelé účinky na telo robia z tohto výživového doplnku niečo, čo by mal vyskúšať každý jeden muž, ktorého výkon už nie je taký, aký by si predstavoval. Vďaka tomu, že má Primulus skvelé zloženie, si ho zamilujete aj vy.

Každý, kto si tento výživový doplnok objedná, sa môže tešiť zo zaujímavého a veľmi luxusne vyzerajúceho balenia. Veľké balenie a krásny dizajn je niečo úplne iné a odlišné od toho, čo získate od nejakého iného výživového doplnku. Pri takomto doplnku stravy je však dôležité myslieť aj na to, čo je vo vnútri. A to vás môže naozaj príjemne prekvapiť.

Výrobca a pôvod

Výrobca tohto zázraku pochádza z Českej republiky, čo znamená, že od neho nemáme tak ďaleko a je to náš, doslova, sused. Veľkou výhodou celého tohto produktu je najmä fakt, že spoločnosť má na stránke popísané všetky detaily o tom, ako produkt vznikol. Nechýbajú ani fotografie a iné dôležité informácie, ktoré získate.

Pri kúpe tak máte pocit, akoby ste celú značku dobre poznali a nemusíte sa tak báť, že by ste niečo kupovali od neznámeho predajcu. Tabletky sú registrované ako výživový doplnok.

Zloženie a účinné látky

Ako sme už vyššie spomínali, výživový doplnok Primulus je prírodným prípravkom, vďaka čomu je jeho zloženie výhradne len z prírodných zdrojov. Zloženie je však naozaj veľmi zaujímavé, pretože sa tu nachádza neobvyklá kombinácia rôznych vitamínov, minerálov a extraktov. Všetko sa patrí do kategórie prírodných látok a afrodiziak.

Primulus sa teda skladá z:

 • Tribulus Terrestristento názov vám asi nič nehovorí, no keď povieme slovensky Kotvičník zemný, možno vám niečo napadne. Táto rastlina sa používa najmä v tradičnej čínskej medicíne. Je dôležitý pre podporu a obnovenie prirodzenej hladiny testosterónu, čo je typický mužský hormón. Ten vplýva na chuť na sex.
 • Fenugreek – je to zaujímavá rastlina, ktorá sa v Primuluse nachádza. Je to prírodné afrodiziakum, ktoré má skvelé a univerzálne účinky na sexuálny apetít.
 • Horčík – základný minerál, ktorý by v tele nemal chýbať. Čo má však spoločné s týmto problémom? V tabletkách sa nachádza z dôvodu podpory celkovej fyzickej vitality, pre podporu a zvýšenie energie a na podporu metabolizmu. Horčík sa tu nachádza v najlepšej forme a to vo forme Aquamin Marine Magnesium.
 • Zinok – ďalší a veľmi dôležitý minerál, ktorý je vhodný na potlačenie únavy, podporu sexuálnej vitality a celkovo aj apetítu. Okrem tohto všetkého vám zinok pomáha podporiť imunitný systém. Vďaka užívaniu tohto výživového doplnku budete mať nielen skvelú výdrž, ale taktiež budete zdraví.
 • Selén – tretím a taktiež posledným minerálom je selén, ktorý je podpornou látkou. Pomáha pri udržaní zdravia, podporuje metabolizmus a imunitu. Zvyšuje hladinu testosterónu v tele a je antioxidantom, ktorý z tela vyplavuje všetky nevhodné a prebytočné látky.
 • Vitamíny – nesmieme zabudnúť ani na vitamíny, ktoré sú v Primuluse v celkom hojnom počte. Nájdete tu vitamín C, B6 a D3. Všetky tieto vitamíny sú antioxidantmi. Okrem toho vitamín B6 skvelo vplýva na nervový systém.
 • Čierne korenie – a na záver zloženia nesmieme zabudnúť ani na čierne korenie, ktorého extrakt sa nachádza aj v Primuluse. Je to najmä z toho dôvodu, že má antioxidančné vlastnosti, podporuje imunitný systém a veľmi dobre pôsobí na tráviaci systém človeka.

Dávkovanie a užívanie

Správne dávkovanie a užívanie je základom, ktorý by ste nemali porušovať. Len v tom prípade sa dostavia naozaj tie najlepšie výsledky. Užívanie Primulusu je jednoduché. Užívajú sa dve tabletky denne. A to ráno a večer. Je to naozaj veľmi jednoduché a tabletku stačí zapiť dostatočným množstvom vody.

Rozdiel od konkurencie je viditeľný už pri dávkovaní a užívaní. Kým iné tabletky sa väčšinou užívajú hodinu pred sexom, pri týchto tabletkách je zaručený dlhodobý a stály výsledok, pretože ich užívate pravidelne, ráno a večer.

Výhodou je, že denne konzumujete len dve tabletky. Pri niektorých podobných prípravkoch sú to až štyri tabletky denne. Výsledky by sa vám mali dostaviť už po pár dňoch od užívania, no môžete si byť istí, že čím dlhšie budete Primulus užívať, tým lepšie výsledky sa dostavia.

Uchovávanie a skladovanie

Tak ako pri väčšine podobných prírodných produktov, tak aj pri Primulus, by ste sa mali vyvarovať priamemu slnku či mrazu. Taktiež sa vyvarujte teplotám nad 25 stupňov Celzia. Na obale je taktiež uvedený dátum expirácie, a preto po tomto dátume liek rozhodne neužívajte. A tak ako pri každom inom, aj pri tomto lieku, keď je nepoužitý, vráťte ho do lekárne.

Účinky a použitie

Vďaka skvelému zloženiu, ktoré je plné zaujímavých látok, si môžete byť viac ako istí, že účinky sú skvelé a po pravidelnom užívaní sa určite objavia. Toto sú hlavné účinky Primulus:

 • Zlepšuje erekciu
 • Predlžuje erekciu
 • Zvyšuje libido
 • Podporuje hladinu testosterónu
 • Prekvuje penis
 • Zlepšuje stav prostaty
 • Vyšší sexuálny apetít
 • Zníženie únavy počas dňa
 • Zlapšuje náladu
 • Bojuje proti nachladnutiu a nádche
 • Rýchlejšie naberanie svalovej hmoty

Ako ste si mohli všimnúť, účinky Primulusu nie sú len v sexuálnom živote, ale taktiež pri celkovom zdraví a imunite. Výhod užívania tohto výživového doplnku je viac ako dosť.

Nežiaduce účinky

Primulus nemá žiadne nežiaduce účinky, ktoré by vám nejako poškodili zdravie či imunitu. Je to prírodný produkt, tabletky prešli dôkladným testovaním, a preto sú vhodné naozaj pre každého, kto má problémy v sexuálnom živote.

Na úvod dávkovania sa môžu objaviť tráviace problémy či menšie bolesti hlavy. Všetko to je však z dôvodu užívania niečoho nového. Ak by sa objavili prejavy ako búšenie srdca či kŕče v žalúdku a pretrvávali by dlhšie, rozhodne navštívte svojho lekára.

Balenie a cena

Prípravok Primulus nájdete na trhu len v jednom balení, ktoré vám vydrží na mesiac. Toto balenie obsahuje 60 kusov tabliet a dáte zaň približne 23 €. Cena však nie je vôbec vysoká vzhľadom na to, že Primulus poskytuje nielen účinky v sexuálnej sfére, ale taktiež aj v tej zdravotnej. Pomer ceny a účinkov je tak naozaj primeraný.

Primulus 60 tabletiek

PRIMULUS vďaka svojmu zloženiu posilňuje imunitu, zvyšuje energiu a pomáha bojovať s príznakmi mužského prechodu Celý popis

cena 23 €

Kde kúpiť?

Výrobok nenájdete v lekárni. Nemusíte sa však báť, pri objednávaní tohto lieku z oficiálnej stránky, nepotrebujete lekársky predpis, keďže výživový doplnok nie je na predpis. Nákup je naozaj jednoduchý a veľmi rýchly. Stačí si výrobok objednať na stránke primulus.sk a už o pár dní ho máte doma.

Najčastejšie otázky

Mnohých ľudí zaujíma viacero otázok ohľadom tohto prírodného lieku. Toto sú najčastejšie otázky, ktoré sa s Primulusom spájajú.

Pre koho nie je Primulus vhodný?

Primulus je prírodný liek, ktorý je určený pre dospelých mužov. Nie je preto vhodný pre dospievajúcich chlapcov a mužov, ktorí ešte nedosiahli hranicu 25 rokov. Nemali by ho však užívať ani ľudia, ktorým nejde dokopy s ich liekmi, ktoré dlhodobo užívajú.

Treba navštíviť lekára?

Odpoveď je nie. Keďže je liek voľnopredajný a dostupný bez receptu, nie je dôvod, prečo by ste ho mali navštíviť. Rozhodne ho však navštívte vtedy, ak už nejaké lieky používate a neviete, či sa môžu kombinovať s Primulusom.

Kedy je najideálnejší čas užívať Primulus?

Najlepšie spravíte ak budete užívať tabletky ráno alebo večer. Vo väčšine prípadov ste vtedy doma a v pokoji a taktiež sú to časti dní, kedy nemusíte na takéto niečo zabudnúť. Ak budete Primulus užívať dlhodobo, určite si zvyknete na pravidelné konzumovanie tabliet a stane sa to vašou rutinou.

Ak sa však stane, že náhodou zabudnete

Je na balíčku napísaný názov produktu?

Mnohí muži sa boja objednania tohto produktu z jednoduchého dôvodu, ktorým je, že sa hanbia. Boja sa, že by sa pri preberaní zásielky od kuriéra cítili trápne. Nemusíte sa však ničoho báť, pretože balík je diskrétny a na balíku je uvedený len odosielateľ a prijímateľ z čoho nie je možné zistiť, čo ste si objednali.

Za ako dlho sa dostavia prvé účinky?

Pri užívaní výživových doplnkov je všetko veľmi individuálne a odvíja sa od toho, ako vaše telo zareaguje. Niektorým sa výsledky objavia už po pár dňoch, iným zas o mesiac. Musíte byť však trpezliví.

Zhodnotenie

Pokiaľ máte problémy s kvalitou erekcie a chcete mať lepší zážitok zo sexu, stavte aj vy na prírodný produkt, ktorý vám pomôže s vaším sexuálnym a osobným životom. Prínosy tohto výživového doplnku sú viac ako úžasné.

Primulus – recenzia, účinky, zloženie, dávkovanie
5 (100%) 5 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.