Fixoprost recenzia

Patríte medzi mužov v najlepšom, alebo ako sa hovorí, zrelom veku? V tom prípade spozorniete, pretože tento problém sa môže týkať aj vás a Fixoprost Vám ho pomôže vyriešiť.

Päťdesiatka na krku a už aj vy začínate pociťovať, že vaše telo nereaguje presne tak, ako tomu bolo pred pár rokmi. Čím to je? Možno si to ani neuvedomujete, no stačí jedna návšteva urológa. Po jeho návšteve zistíte, že všetky komplikácie má na svedomí zväčšená prostata. Najčastejším typom ochorenia prostaty je u mužov práve BPH – Benígna Prostatická Hypeplázia, zväčšenie prostaty. Fixoprost je práve tým prípravkom, ktorý vám pomôže zbaviť sa starostí, ktoré vám ochorenie prostaty spôsobuje.

Čo je Fixoprost?

Fixoprost je prírodný preparát vo forme tabletiek, ktoré sú zložené z koncentrovaných rastlinných extraktov a svojimi blahodarnými účinkami tak zabezpečujú úľavu od neželaných problémov s prostatou. Svojimi vlastnosťami a účinnou koncentráciou látok Fixoprost zabráni zhoršovaniu sa stavu prostaty a značne prispeje k jej liečeniu. Aktívny bylinný, silne koncentrovaný extrakt v tabletkách bol spracovaný metódou extrémneho zmrazenia, aby sa zachovali všetky účinné látky. Fixoprost sa nestará iba o liečbu vašej prostaty, ale takisto aj o vaše pohodlie. Pohodlným dávkovaním vás nebude obťažovať a zaručí vám želaný výsledok. Každého muža poteší, ak sa nočné výlety na toaletu a problémy s erekciou stanú minulosťou. Má podobné zloženie ako zerex.

Zloženie prípravku

Ako sme spomínali, Fixoprost obsahuje množstvo koncentrovaných prírodných extraktov. Vďaka prírodnému zloženiu je Fixoprost skutočne čistým naturálnym produktom. V rámci koncentrovaných látok nenájdete žiadne farbivá či chemické látky. Okrem toho je svojim zložením vhodný pre vegánov i vegetariánov.

Prírodné zložky

zloženie
Zloženie Fixoprostu

Palma Serenoa plazivá (Serenoa Repens) je palma menších rozmerov, ktorej látky sú v samotnom preparáte zastúpené v najväčšom množstve. Jej vysokou koncentráciou je zabezpečené práve odstránenie nežiaducich príznakov prostaty.

Žihľava dvojdomá (Uritrica Dioica) je rastlinou, ktorej účinky sú známe už stáročia. Jej priaznivé účinky pri liečbe močového ústrojenstva sú zastúpené v tabletách Fixoprost. Pôsobí protizápalovo a zabezpečuje správne fungovanie obličiek a prostatickej žľazy.

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) svojimi vlastnosťami prispieva k lepšiemu prekrveniu organizmu. Takisto napomáha svojimi antioxidačnými účinkami a zachytáva tak toxické radikály a znižuje percento vzniku rakoviny prostaty.

Lykopén je najúčinnejším antioxidantom, ktorý je v tabletkách Fixoprost zastúpený. Detoxikuje organizmus, znižuje šancu ochorenia a rakoviny prostaty. Lykopén ja látka, ktorú bežne nájdete napríklad v paradajkách. Koncentrovaný Lykopén zastúpený v tabletách Fixoprost nahradí dva kilogramy paradajok.

Samotnú koncentráciu a detailné zastúpenie látok, ktoré sú súčasťou Fixoprostu, si môžete pozrieť v tabuľke.

Fixoprost a jeho účinky

Kedysi sa o liečbe prostaty ani neuvažovalo a jediným riešením bol skalpel. Dnes nám pokrok vo farmaceutickom priemysle a modernej medicíne ponúka možnosť účinnej liečby bez bolesti. Fixoprost je práve jedným z prípravkov, ktorý vás zbaví problémov so zväčšenou prostatou. Všetky príznaky zväčšenej prostaty, ktoré vám znepríjemňujú život, vyriešia účinné prírodné látky samotného prípravku.

Ako Fixoprost pomáha?

Okrem častého močenia, ktoré sme už spomínali, problémy s prostatou môžu mať ďalšie indikácie, o ktorých riešenie sa Fixoprost stará. Ak teda máte podozrenie, že niektoré z týchto problémov sa u vás vyskytujú čoraz častejšie, prípadne ich je viac naraz, s návštevou urológa rozhodne nečakajte.

  • časté močenie (prebudenie sa na pocit, že vám treba močiť)
  • bolesť semenníkov (pichanie, pálenie)
  • problémy s erekciou
  • bolesť pri ejakulácii
  • krv v moči
  • prerušovaný prúd moču
  • pocit nevyprázdneného močového mechúra
  • prevencia voči vzniku močových kameňov

Dávkovanie Fixoprostu

Vysoko koncentrovaný prírodný preparát Fixoprost stačí užívať jedenkrát denne. Nemusíte sa trápiť dávkovaním po lyžičkách alebo meraním v odmerkách. Fixoprost je v kapsulovej forme. Aj takýto detail vám zabezpečí pohodlie pri jeho dávkovaní. Balenie Fixoprostu obsahuje až 60 kapsúl, čo znamená, že jedno balenie vám vydrží minimálne na dva mesiace.

Odporúčané dávkovanie nikdy neprekračujte! Pravidelným užívaním sa môžu dostaviť priaznivé účinky už po dobe 2 týždňov. Samotné kapsule nikdy nezapíjajte alkoholom!

Vedľajšie účinky

Zároveň Fixoprost doposiaľ nespôsobil žiadne vedľajšie účinky v kombinácii s inými liekmi. Keďže obsahuje iba prírodné zložky, je možné Fixoprost kombinovať s inými liekmi. Pochopiteľne, v prípade, že sa dostavia akékoľvek nežiaduce či neočakávané reakcie, poraďte sa s vašim lekárom alebo lekárnikom.

Dlhodobé užívanie Fixoprostu

Fixoprost môžete užívať dlhodobo, vďaka koncentrácii čisto rastlinných extraktov dlhodobé užívanie nespôsobuje žiadne komplikácie a práve naopak, dlhodobým užívaním zabezpečíte priaznivé a takisto preventívne účinky proti ochoreniu prostaty. Po dobu 2 týždňov by sa mali prejaviť prvé priaznivé účinky.

Pre koho Fixoprost nie je vhodný?

Fixoprost nie je vhodný, ak trpíte akútnym zväčšeným prostaty, ktoré sa prejavuje anúriou, teda úplným zastavením moču. Rovnako tak, ak vám bolo zistené zhubné ochorenie prostaty. V takýchto extrémnych prípadoch sa neodporúča užívanie prípravku Fixoprost, ale okamžitá návšteva lekára. Fixoprost vám síce nespôsobí komplikácie, no jeho účinky by boli markantné. Rovnako tak neužívajte tablety ako náhradu liekov na predpis. Môžete ich používať ako doplnok, no vždy dodržiavajte odporúčania lekára.

Prírodná báza

Fixoprost je vyrábaný na prírodnej báze. Práve bylinné zložky, akými sú Palma Serenoa, Žihľava dvojdomá alebo Ginko biloba, sú dôkazom toho, že Fixoprost je zameraný na detoxikáciu organizmu a aj týmto spôsobom napomáha k liečbe prostaty.

Zaručená kvalita

Nejde o žiadny plagiát ani náhodné zmiešanie prísad. Kvalita tabletiek Fixoprost je overená farmaceutickými odborníkmi. Okrem toho je Fixoprost evidovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Môžete mať teda istotu, že pre svoje zdravie robíte to najlepšie.

Fixoprost je komplexným prípravkom, ktorý rieši problémy s ochorením mužskej prostaty. Svojimi účinnými látkami a komplexnými vlastnosťami napomáha k odstráneniu a liečbe problémov so zväčšenou prostatou.

Fixoprost recenzia
4.6 (91.43%) 21 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.