Vimax – recenzia, skúsenosti a účinky

Vimax tabletky

Vimax patrí medzi prírodné doplnky stravy bez lekárskeho predpisu, zlepšujú krvný tok, vďaka čomu sa do toporivých teliesok penisu dostane viac krvi. Celý popis

cena 39€
 • lepšia výdrž a zvýšené libido
 • 100% prírodný produkt
 • nízka cena

Pod názvom Vimax sa ukrýva prírodný prípravok pochádzajúci z Kanady. Zameriava sa najmä na spevnenie či zväčšenie penisu, predĺženie pohlavného styku, oddialeniu ejakulácie a taktiež zlepšenie erekcie. Ak máte jeden zo spomínaných problémov alebo je to problém, ktorý sa úzko spája s týmito, rozhodne by ste na tento prírodný prípravok mali staviť aj vy. Veľa mužov totižto vyhľadáva Vimax práve z týchto dôvodov.

Tento prípravok je veľmi obľúbený ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Jeho účinky sú viac ako perfektné, a preto sa na ne spoločne pozrieme.

Výrobca a pôvod

Ako sme už vyššie spomenuli, výrobca prírodného produktu Vimax je z Kanady, a preto má výrobok kanadský pôvod. U nás je však distribúcia zabezpečená českým oficiálnym distribútorom. K vám domov sa tak môže produkt dostať pohodlne kuriérskou spoločnosťou alebo balíkom na poštu.

Na balení si môžete všimnúť, že všetky údaje, zloženie a ostatné dôležité látky, sú podrobne zapísané. Výrobca je tak pred svojimi zákazníkmi transparentný a otvorený. Oficiálny distribútor z Českej republiky má aj certifikát od výrobcu z Kanady. O originalitu produktu sa netreba báť. Rozhodne nekúpite mačku vo vreci.

Zloženie a účinné látky Vimaxu

Vimax je produkt, ktorý je založený na prírodnej báze. To znamená, že obsahuje naozaj kvalitné a dobré látky pre vaše telo. Vo väčšine prípadov sa jeho zloženie skladá z extraktov rastlín z celého sveta. Treba však podotknúť, že výrobca dbá najmä na kvalitný pôvod a maximálne šetrné pestovanie. Inak povedané, výrobok je naozaj kvalitne spracovaný na to, aby podával tie najlepšie výsledky.

V zložení nájdete naozaj zaujímavé látky, z ktorých nemusíte poznať úplne všetky. Práve preto vám podávame aj približný opis jednotlivých látok, ktoré sa v zložení nachádzajú.

 • Ovos siaty – ovos má skvelé účinky na pečeň a pri zažívacích problémoch. Vďaka látkam, ktoré obsahuje, má pozitívne účinky na lepšie prekrvenie penisu.
 • Saw Palmetto – táto rastlina je celkom známou najmä vďaka tomu, že sa nachádza v rôznych výživových doplnkoch. Táto rastlina, ktorá pochádza najmä z oblasti Kalifornie je široko používaný pri problémoch s nedostatočným sexuálnym apetítom. To je aj jeden z dôvodov, prečo sa vlastne v tabletkách nachádza.
 • Kotvičník zemný – táto rastlina sa najčastejšie v prírodnej medicíne využíva pri problémoch s prostatou. To je aj dôvod, prečo sa nachádza vo Vimaxe. Vďaka jej zloženiu pomáha zvyšovať testosterón, pomáha zlepšiť libido a tým aj zvyšuje chuť na sex.
 • Hloh obyčajný – táto liečivá rastlina, ktorú mnoho ľudí nepozná, má skvelé účinky na srdce a cievnu sústavu. Pomáha však aj pri lepšej erekcií, pretože veľmi dobre prekrvuje penis. Okrem toho má aj antioxidačné účinky.
 • Kajenské korenie – pre niekoho môže byť prekvapením, keď si na etikete prečítal, že sa vo Vimaxe nachádza aj kajenské korenie. Toto korenie je však skvelé svojou šipľavosťou. Tou totižto zvyšuje vnútornú teplotu tela, rozširuje cievy a prispieva k zvýšeniu cirkulácie krvi v tele. To platí aj pre pohlavný úd.
 • Ženšen pravý – práve ženšen je jedna z látok, ktorá pomáha k zlepšeniu funkčnosti pohlavného ústrojenstva a zároveň zlepšuje aj tvorbu hormónov. To je dôležité nielen pre zvýšenie libida, ale taktiež pocitu mužnosti.
 • Ginko – ázijský strom, ktorý sa rozšíril kvôli skvelým účinkom do celého sveta, má úžasne účinky v tradičnej medicíne. Vo Vimaxe má skvelé účinky najmä na prietok krvi do pohlavných orgánov. Okrem toho, ginko sa spája s ochoreniami nervovej a cievnej sústavy.
 • Vitamín E – a nakoniec vitamín, ktorý je jeden z najlepších a najdôležitejších antioxidantov vôbec. Pomáha spomaliť starnutie a do tela dodá potrebnú energiu.

Dávkovanie a užívanie

Správne dávkovanie a užívanie je základom, ktorý by ste nemali porušovať. Len v tom prípade sa dostavia naozaj tie najlepšie výsledky. V mnohých prípadoch platí pri podobných výrobkoch to, že by sa mali užívať určitú dobu pred pohlavným stykom. Vimax je však na tom trochu inak a výrobca uvádza, že najlepšie je pravidelné a dlhodobejšie užívanie. Ak budete užívať Vimax pravidelne každý deň, výsledky nebudú len jednorazové, ale rovno dlhodobejšie.

Maximálna denná dávka je jedna tabletka, ktorú treba zapiť dostatočným množstvom tekutín. Dlhodobejšie užívanie po dobu niekoľkých mesiacov je najlepšie na to, aby v tele mohli zaúčinkovať úplne všetky látky.

Účinky

Vďaka skvelému zloženiu, ktoré je plné zaujímavých látok, si môžete byť viac ako istí, že účinky sú skvelé a po pravidelnom užívaní sa určite objavia. Toto sú hlavné účinky Vimaxu:

 • Lepšia erekcia
 • Pevnejší penis
 • Zlepšenie libida
 • Zvýšenie hladiny testosterónu
 • Zlepšenie sexuálneho styku
 • Oddialenie ejakulácie
 • Vyššia cistlivosť penisu

Nežiaduce účinky

Vimax nemá žiadne nežiaduce účinky, ktoré by vám nejako poškodili zdravie či imunitu. Je to 100 % prírodný produkt, tabletky prešli dôkladným testovaním, a preto sú vhodné naozaj pre každého, kto má problémy v sexuálnom živote.

Ak by sa objavili prejavy ako búšenie srdca či kŕče v žalúdku a pretrvávali by dlhšie, rozhodne navštívte svojho lekára.

Skladovanie

Tak ako pri väčšine podobných prírodných produktov, tak aj pri Vimaxe, by ste sa mali vyvarovať priamemu slnku či mrazu. Taktiež sa vyvarujte teplotám nad 25 stupňov Celzia. Na obale je taktiež uvedený dátum expirácie, a preto po tomto dátume liek rozhodne neužívajte. A tak ako pri každom inom, aj pri tomto lieku, keď je nepoužitý, vráťte ho do lekárne.

Balenie a cena Vimaxu

Na trhu nájdete osem možností, z ktorých si môžete vybrať. Závisí to od toho, ako dlho chcete Vimax užívať. Najmenšie balenie je jednomesačné, kde nájdete 30 tabliet. Za jedno balenie zaplatíte približne 42 €. Najväčšie balenie obsahuje 360 tabliet a za takéto balenie zaplatíte približne 300 €.

Väčšie balenia vás vyjdú lacnejšie a naopak, menšie drahšie. Vyberte si však také, ktoré vám bude najviac vyhovovať na užívanie.

Kde kúpiť?

V lekárňach Vimax nenájdete, a preto je menej možností, ako ho kúpiť. Môžete si ho priamo prevziať v Prahe, kde sídli oficiálny distribútor, alebo si ho objednať cez internet a staviť na kuriérsku službu. Je to pohodlné nakupovanie z domu.

Vimax tabletky

Vimax patrí medzi prírodné doplnky stravy bez lekárskeho predpisu, zlepšujú krvný tok, vďaka čomu sa do toporivých teliesok penisu dostane viac krvi. Celý popis

 • lepšia výdrž a zvýšené libido
 • 100% prírodný produkt
 • nízka cena

Najčastejšie otázky zákazníkov

Mnohých ľudí zaujíma viacero otázok ohľadom tohto prírodného lieku. Toto sú najčastejšie otázky, ktoré sa s Vimaxom spájajú.

Pre koho nie je Vimax vhodný?

Vimax je prírodný liek, ktorý je určený pre dospelých mužov. Nie je preto vhodný pre dospievajúcich chlapcov do 18 rokov. Ľudia, ktorí majú problémy s krvným tlakom, pečeňou či srdcom by taktiež nemali staviť na tento produkt.

Kedy je najideálnejšie užívať Vimax?

Jedna tableta denne by sa mala užívať optimálne 30 minút po jedle. Tabletu však môžete užívať kedykoľvek počas dňa. Ak by ste náhodou počas dňa zabudli, stačí pokračovať nasledovný deň. Nemeňte však dávky, vždy dávkujte len jednu tabletu.

Je vhodný Vimax pre ľudí, ktorí fajčia či požívajú alkohol?

Keďže fajčenie zvyšuje krvný tlak, nie je vhodné spájať ho s Vimaxom, ktorý môže rovnako pôsobiť na srdce tiež. Kombinovanie s alkoholom či fajčením preto nie je najlepším riešením a je potrebné vybrať si.

Je na balíčku napísaný názov produktu?

Mnohí muži sa boja objednania tohto produktu z jednoduchého dôvodu, ktorým je, že sa hanbia. Boja sa, že by sa pri preberaní zásielky od kuriéra cítili trápne. Nemusíte sa však ničoho báť, pretože balík je diskrétny a na balíku je uvedený len odosielateľ a prijímateľ z čoho nie je možné zistiť, čo ste si objednali.

Pokiaľ máte problémy s kvalitou erekcie a chcete mať lepší zážitok zo sexu, stavte aj vy na prírodný produkt Vimax, ktorý sa postará o tie najlepšie výsledky. Používanie je vhodné s menšími prestávkami počas celého roka.

Vaše skúsenosti

Asi pred rokom som spozoroval, že mám problémy s erekciou. Vždy, keď sa už schyľovalo k niečomu s mojou družkou, snažil som sa tomu vyhnúť, lebo som mal obavy, že ma vysmeje. Došlo to až do takého štádia, že sme spolu nespávali vôbec. Mrzelo ma to, lebo som ju ľúbil a stále aj ľúbim.

Kamarát mi poradil Vimax. Vraj on ho používa a zvyšuje mu sebavedomie, keď sa ho žena nedokáže nabažiť. S obavami a vysokou mierou skepticizmu som sa na to teda dal nahovoriť. Ako to už dnes chodí, siahol som na internet, aby som si o ňom čo-to prečítaj. som zistil, že Vimax je na trhu už celých 10 rokov!

A čo ma šokovalo väčšmi, bola 95% úspešnosť. Keďže ide o výhradne prírodný produkt, rozhodol som sa, že po ňom siahnem. Objednal som si ho teda z internetu, jeho doručenie bolo fakticky veľmi rýchle. Úprimne povedané, prvý týždeň, čo som ho mal doma, som bol skeptický, a preto som naň každý večer len pozeral a neodvážil som sa užiť ani jednu pilulku. No po ďalšej hádke s družkou som sa rozhodol, že to už tak nenechám. Nalial som si pohár vody, zavrel som sa do kúpeľne a užil som Vimax. Milujte sa silno ako bojovník! Heslo tohto produktu, vďaka ktorému sa lepšie predáva, bolo naplnené. Družka bola prekvapená, čoho som bol schopný.

Pravdupovediac, hanbil som sa jej povedať, čo bolo príčinou, pretože som sa bál, že sa mi vysmeje alebo si pomyslí, že som to nebol naozaj ja. Po pár takýchto večeroch som sa jej priznal, síce s malou dušičkou, ale spravil som to. Na moje prekvapenie, jej reakcia bola nadmieru chápajúca. Až vtedy som si uvedomil, že mám doma chápavú a úžasnú ženu. Dokonale sme sa porozprávali o svojom probléme a Vimax využívame dodnes. Vimax-u vďačím teda nie len za zlepšenie fyzického, ale aj psychického vzťahu medzi nami. Dokonale mi zvýšil sebavedomie a vďaka nemu si uvedomujem zas a znova, že som chlap!

Ako ďalšie účinky Vimax-u môžem povedať, že predlžuje sex, už sa nemusíte báť predčasnej erekcie, zvyšuje chuť na sex a uspokojenie počas sexu, výrazne zlepšuje erekciu.

Výhodou je ,že je bezpečný, neškodí telu, keďže nie je možnosť nájsť uňho nežiaduce účinky. Ja ho na základe mojej skúsenosti odporúčam a podporujem každého v jeho kúpe, aspoň na skúšku. A potom už uvidíte sami, či aj vy naplníte heslo produktu, ktoré ho predáva.

- Tibor P., muž, 54

Vimax – recenzia, skúsenosti a účinky
5 (100%) 2 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.