Vimax – recenzia, skúsenosti a účinky

Vimax tabletky

Vimax patrí medzi prírodné doplnky stravy bez lekárskeho predpisu, zlepšujú krvný tok, vďaka čomu sa do toporivých teliesok penisu dostane viac krvi. Celý popis

  • lepšia výdrž a zvýšené libido
  • 100% prírodný produkt
  • nízka cena

Vaše skúsenosti

Asi pred rokom som spozoroval, že mám problémy s erekciou. Vždy, keď sa už schyľovalo k niečomu s mojou družkou, snažil som sa tomu vyhnúť, lebo som mal obavy, že ma vysmeje. Došlo to až do takého štádia, že sme spolu nespávali vôbec. Mrzelo ma to, lebo som ju ľúbil a stále aj ľúbim.

Kamarát mi poradil Vimax. Vraj on ho používa a zvyšuje mu sebavedomie, keď sa ho žena nedokáže nabažiť. S obavami a vysokou mierou skepticizmu som sa na to teda dal nahovoriť. Ako to už dnes chodí, siahol som na internet, aby som si o ňom čo-to prečítaj. som zistil, že Vimax je na trhu už celých 10 rokov!

A čo ma šokovalo väčšmi, bola 95% úspešnosť. Keďže ide o výhradne prírodný produkt, rozhodol som sa, že po ňom siahnem. Objednal som si ho teda z internetu, jeho doručenie bolo fakticky veľmi rýchle. Úprimne povedané, prvý týždeň, čo som ho mal doma, som bol skeptický, a preto som naň každý večer len pozeral a neodvážil som sa užiť ani jednu pilulku. No po ďalšej hádke s družkou som sa rozhodol, že to už tak nenechám. Nalial som si pohár vody, zavrel som sa do kúpeľne a užil som Vimax. Milujte sa silno ako bojovník! Heslo tohto produktu, vďaka ktorému sa lepšie predáva, bolo naplnené. Družka bola prekvapená, čoho som bol schopný.

Pravdupovediac, hanbil som sa jej povedať, čo bolo príčinou, pretože som sa bál, že sa mi vysmeje alebo si pomyslí, že som to nebol naozaj ja. Po pár takýchto večeroch som sa jej priznal, síce s malou dušičkou, ale spravil som to. Na moje prekvapenie, jej reakcia bola nadmieru chápajúca. Až vtedy som si uvedomil, že mám doma chápavú a úžasnú ženu. Dokonale sme sa porozprávali o svojom probléme a Vimax využívame dodnes. Vimax-u vďačím teda nie len za zlepšenie fyzického, ale aj psychického vzťahu medzi nami. Dokonale mi zvýšil sebavedomie a vďaka nemu si uvedomujem zas a znova, že som chlap!

Ako ďalšie účinky Vimax-u môžem povedať, že predlžuje sex, už sa nemusíte báť predčasnej erekcie, zvyšuje chuť na sex a uspokojenie počas sexu, výrazne zlepšuje erekciu.

Výhodou je ,že je bezpečný, neškodí telu, keďže nie je možnosť nájsť uňho nežiaduce účinky. Ja ho na základe mojej skúsenosti odporúčam a podporujem každého v jeho kúpe, aspoň na skúšku. A potom už uvidíte sami, či aj vy naplníte heslo produktu, ktoré ho predáva.

- Tibor P., muž, 54

Vimax – recenzia, skúsenosti a účinky
5 (100%) 2 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.