Clavin Platinum – recenzia, skúsenosti a účinky

Clavin PLATINUM 20 cps

Výživový doplnok pre mužov ktorého obsahom je galenicky upravená zmes účinných látok STIMULIN®. Clavin má priaznivý účinok skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku. Celý popis

cena 46 €
  • Rýchlejšia erekcia
  • Predĺženie ekrecie
  • Zvýšenie libida
  • Zintenzívni orgazmus

Vaše skúsenosti

Prednedávnom ma začali trápiť problémy s erekciou. Nemal som problém s predčasnou ejakuáciou, len erekciou. Hanbil som sa o tom hovoriť, a preto pomoc som hľadal prostredníctvom internetu. Podmienil ma k tomu fakt, že ma opustila priateľka, pretože si myslela, že ju podvádzam. Pravou príčinou boli ale problémy s erekciou, kvôli ktorým som sa vyhýbal intímnostiam s ňou. Hanbil som sa. Na internete som so si našiel porovnanie tabletiek na zlepšenie erekcie a narazil som na Clavin Platinum. Prečítal som si hneď jeho zloženie a účinky. Jeho zloženie: Tribulus Terrestris(stimuluje testosterón), L-arginin, L-citrulin, Šafran, Selén a Zinok.

Rozhodol som sa teda, že ho vyskúšam. Objednal som si balenie, ktoré obsahuje 8 tabliet. Nepomýlte sa. Na letáku je napísané, aby ste užili naraz 4 tablety 1-4 hodiny pred aktom. Z toho vyplýva, že jedno balenie Vám vydrží na 2x.

Viem, že to možno znie zvláštne, že som si to objednal po rozchode, no chcel som dať veci do poriadku. Možno sa teraz zasmejete, ale najprv som si odskúšal Calvin Platinum svojpomocne v pohodlí domova, aby som šiel na istotu. Na druhý pokus som už navštívil, vtedy svoju bývalú priateľku, aby som jej dokázal, že ju nepodvádzam. Neviem, či Clavin obsahuje aj nejaké afrodiziakum, ale musím povedať, že sme si to užili. Vydržal som dlhšie ako obvykle a moje problémy neboli viditeľné. Faktom však je, že Clavin nie je jednorazový a preto si treba uvedomiť, že 100%-ný účinok sa dostaví až po 2-3 užitiach. Musím sa však priznať, že v ten večer ani nikdy potom som sa jej s mojím problémom nepriznal, a preto vždy, keď sa k niečomu schyľuje, zrazu vysmädnem, aby som mohol užil Clavin. Používam ho pravidelne, pretože mi záleží na mojej priateľke a preto chcem, aby sme si tieto chvíle užili bez hanby a obaja. Z vlastnej skúsenosti teda hovorím, Áno, Clavin pomáha!

Jednou z výhod Clavinu, ktorú nemôžeme opomenúť je to, že je to výlučne prírodný produkt, z čoho vyplýva že organizmu neškodí a nespôsobuje nežiaduce účinky.

- Ľubo *****, muž, 57

Clavin Platinum – recenzia, skúsenosti a účinky
5 (100%) 6 votes

You May Also Like

About the Author: Mgr. Ondrej Bielik

Študoval som na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a zaujímam sa hlavne o liečivé byliny, zdravie a chudnutie. Sem tam niečo napíšem na môj FB


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.